Produkt dnia
Moll SPRINTER biurko
Moll SPRINTER biurko

1 690,00 zł

szt.
Moll SPRINTER COMPACT biurko
Moll SPRINTER COMPACT biurko

1 590,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Symbol Niebieskiego Anioła, co to jest?
Symbol Niebieskiego Anioła, co to jest?

Czy wiesz co oznacza symbol Niebieskiego Anioła na produktach?

 

• geneza powstania

• dlaczego warto sprawdzać

Błękitny Anioł (Der Blauer Engel), to pierwsze oznakowanie ekologiczne na świecie. Znak został wymyślony w 1978 roku przez niemieckie Ministerstwo Środowiska i jest skupiony zwłaszcza na procesie przetwarzania surowców oraz produkcji towarów pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. W tej chwili obejmuje na świecie około 10 000 produktów w około 80 kategoriach. 

Moll fabryka biurek dla dzieci i dorosłych

Certyfikat Blue Angel oznacza przyjazne dla środowiska meble, które nie zaszkodzą zdrowiu - dobre dla mnie, dobre dal środowiska. Wszystkie produkty Moll posiadają ten certyfikat. Moll razem z innymi znanymi markami takimi jak Sedus Stoll AG, Steelcase INC funkcjonuje w zestawieniu w grupie Low-Emission Furniture. 

Moll - zdjęcie frezowanego logo

Wielu z nas pyta: „Co jeszcze możesz kupić bez obaw?”, ponieważ cokolwiek kupisz, pośrednio wpływasz na zanieczyszczenie wody, ziemi i powietrza - a co za tym idzie na własne zdrowie. Blue Angel pomaga w podjęciu rozsądnej ekologicznie decyzji o zakupie i rozpoznaniu zdrowych dla nas, przyjaznych dla środowiska produktów.

Moll fotel Scooter z certyfikatami 

W codziennym użyciu produkty z oznaczeniem Blue Angel charakteryzują się niezwykle niskim poziomem emisji, zapewniając zdrowy klimat w pomieszczeniach. Wydaje się to szczególnie ważne teraz, gdy filtrujemy powietrze w naszych mieszkaniach chcąc pozbyć się wszechobecnego smogu, alergenów. Nasze wyobrażenie o zdrowym powietrzu zmieniło się też pod wpływem ostatnich miesięcy i izolacji oraz zachowaniu bezpiecznej odległości związanej z covid-19. Otaczające nas powietrze potrafi być niebezpieczne, a zawiera nie tylko smog, nie tylko drobnoustroje ale emisję z przedmiotów codziennego użytku. 

Moll biurko Champion z certyfikatami

Jest to niezwykle ważne dla nas użytkowników, ponieważ chcemy mieć w swoim domu (zwłaszcza w pokoju dziecka), w swoim otoczeniu produkty trwałe, ale również bezpieczny dla zdrowia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl