Promocje
Flex Deck Compact White
Flex Deck Compact White

500,00 zł

Cena regularna: 1 439,00 zł

szt.
Produkt dnia
Moll SPRINTER biurko
Moll SPRINTER biurko

1 690,00 zł

szt.
Moll SPRINTER COMPACT biurko
Moll SPRINTER COMPACT biurko

1 590,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

  Geschichte Geschichte

 

MOLL: OD MAŁEGO ZAKŁADU STOLARSKIEGO DO MIĘDZYNARODOWEJ MARKI

firma Moll została założona przez rodzinę Moll w 1925 roku jako producent mebli w Gruibingen, w Jurze Szwabskiej (Badenia-Wirtembergia, Niemcy).

Moll jest światowym liderem w regulowanych biurkach dziecięcych, krzesłach, meblach organizacyjnych. Typowe cechy produktów Moll, opracowanych i produkowanych w Gruibingen w Niemczech, to wysoka jakość, ergonomia, trwałość i zdolność do zmiany w czasie. Produkty Moll są z powodzeniem sprzedawane w ponad 30 krajach na całym świecie.

TWORZENIE DZIECINNIE ZDROWEJ NAUKI I PRACY

W 1974 roku, Moll wynalazł pierwsze na świecie o regulowanej wysokości biurko dla dziecka z pochylaną powierzchnią roboczą. Wraz z wprowadzeniem systemu Basic w 1990, był pierwszym producentem mebli dziecięcych oferującym kompletny system dostosowujących się mebli, które rośną z dziećmi i młodzieżą. Kiedy dzieci dorastają, ich potrzeby w zakresie przestrzeni i funkcji zmieniają się. Dlatego Moll tworzy biurka jak system. Mają rosnąć w takim kierunku, aby utrzymać komfortową pracę zarówno jutro jak i dziś.

To się opłaca. Biurka Moll, krzesła i lampy razem zapewniają kompletną przestrzeń do pracy dla dzieci i młodzieży, która rośnie z nimi od szkoły podstawowej do studiów. Systemy te oferują wiele rozszerzeń, które można łączyć indywidualnie. Przyszłych potrzeby obszarów pracy i funkcje są przewidywane. Przykład, stanowią rozszerzenia dla komputerów i monitorów, miejsca na podłączenie zasilaczy i ładowarek USB.

NASZA OBIETNICA JAKOŚCI

To połączenie innowacyjności i jakości uczyniło firmę wyjątkową i bardziej elastyczną niż w przypadku wielu innych producentów regulowanych biurek dla dzieci. Jakość całości jest tak samo ważna, jak i wszystkich małych detali. Atrakcyjny projekt i produkcja mebli wysokiej klasy w Niemczech, czyni produkt niezwykle trwałym.

Dążymy do rozwoju najnowocześniejszych ergonomicznych biurek o regulowanej wysokości, a nasze innowacyjne projekty i inteligentne funkcje utrzymać nasze produkty w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy. Wszystko to wspierane jest przez wiele międzynarodowych nagród, takich jak światowej sławy Red Dot Design Award za biurko Champion w 2012 roku oraz za biurko Moll T7 w 2016 roku.

Oprócz mebli dziecięcych, rozwijamy i produkujemy "Rotafile" meble organizacyjne dla biur i archiwów. Wynalezione ponad 50 lat temu, i nadal niezbędne dzisiaj: obrotowy system przechowywania plików. "Oszczędzający miejsce cud", który może przechowywać wiele plików w bardzo małej przestrzeni. Oszczędność miejsca, elastyczne i ekstremalnie mocne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl