Produkt dnia
Moll SPRINTER biurko
Moll SPRINTER biurko

1 690,00 zł

szt.
Moll SPRINTER COMPACT biurko
Moll SPRINTER COMPACT biurko

1 590,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dlaczego moll?

Dlaczego mam wybrać właśnie markę Moll?

#system. Moll to system mebli z ogromną ilością możliwości rozbudowy i wysokim poziomem funkcjonalnej różnorodności, trzymający się ergonomicznych wytycznych dla każdego wieku i przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie elementy systemu moll (biurka, fotele, dodatki) można dopasować odpowiednio do wzrostu dziecka i nastolatka co pokażemy szczegółowo dalej. Moll to także przyjemność z obcowania z produktem bardzo wysokiej jakości. Klient otrzymuje w tej chwili 5 lat gwarancji jakości na produkt oraz 5 letnią gwarancję dostępności dodatków do biurek i foteli, po zaprzestaniu dystrybucji danej linii produktów (np w tej chwili do linii New Basic - biurka Champion, Winner, Joker).

 przykładowy zestaw moll

  

#ergonomia. Meble moll ułatwiają przestrzegania kilku podstawowych zasad dotyczących właściwej pozycji siedzącej w trakcie pracy na pulpicie i przed komputerem co pozwala zminimalizować ryzyko powstawania wad postawy. Podążają zawsze za najbardziej aktualnymi badaniami w dziedzinie - maja certyfikat produktu przyjaznego plecom Aktion Gesunder Rücken.

Prawidłowa pozycja siedząca wymaga kilku podstawowych założeń:

 • Trzymania całej podeszwy stopy na podłodze.
 • Podudzie powinno być ustawione pionowo do podłogi, a udo poziomo.
 • Przedramiona powinny być lekko oparte na biurku.
 • Siedzenie powinno być pochylone mniej więcej 2° do przodu.
 • Głębokość siedzenia powinna być ustawiona tak, aby uda nie stykały się z brzegiem siedzenia.
 • Oparcie krzesła powinno być dopasowane do pleców tak aby podpierało odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
  Nogi powinny mieć wystarczająco dużo miejsca 
 

Blaty wszystkich biurek moll są  pochylane do pracy: 

Odległość pomiędzy oczami, a dokumentem jest mniejsza u dzieci niż u dorosłych. Dlatego właśnie dokument powinien znajdować się bliżej oczu niż oczy bliżej dokumentu. W przeciwnym wypadku plecy dziecka będą zaokrąglone. Blaty biurek są równomiernie regulowane do kąta 20°, a ich regulowanie jest jednocześnie zabawą dla dziecka. Regulacja odbywa się przy pomocy dwóch spiralnych sprężyn umieszczonych w blacie. Pociągnięcie za uchwyt pod blatem lub szufladą powoduje jego opuszczenie.
 
pochylny blat
 

#dostosowanie. Biurka, które dostosują się do wzrostu dzieci / młodzieży / dorosłych

 • New Basic to nowe dziecko Moll, następca uznanego system Basic.
 • Form to system z biurkiem o prostym designie, którego blat dzieli się na część podnoszoną i stałą.
 • New Basic i Form to kompletne systemy - od biurka do oświetlenia i podpórki na książkę.
 • New Basic posiadają szeroki wybór opcji dekoracyjnych i kolorystycznych, oraz można w nich wybierać dwie różne technologicznie podstawy: Classic i Comfort. 
 • Form jest dostępny w kolorze białym z dodatkowymi elementami ozdobnymi w 7 kolorach. Można zamówić kolorowe boki do biurka Champion, lub boki wykonane z litego drewna.
 • Form to system, w którym biurko Champion zostało nagrodzone w 2012 roku prestiżową nagrodą reddot design award.
 • Unique i biurko T7 zostało nagrodzone w 2016 roku nagrodą reddot design award.
 • Wszystkie produkty Moll objęte są 5-letnią gwarancją jakości.
 
#kolor. Biurko moll powinno być nie tylko ergonomiczne, ale musi również być zabawne. Dlatego młody człowiek ma dużą możliwość tworzenia indywidualizmu swojego biurka. Biurko Moll zawiera w komplecie całą gamę kolorów dla elementów dekoracyjnych w każdym biurku. Dziecko może mieć inny kolor nawet na każdy dzień tygodnia.
 
 
 
 
#dobre oświetlenie. Użytkownik może wybierać spośród dwóch rodzajów lamp. Lampka Mobilight dostosowuje się do pozycji w jakiej siedzi użytkownik. Reflektor trzyma cienie z dala od biurka. Oczywiście Mobilight może być zamocowany dla osób prawo- lub lewo-ręcznych. Dzięki podstawie mocowanej do blatu i przesuwnej, przemieszczanie lampy Mobilight jest bardzo proste. Przesuwa się ona po zewnętrznej krawędzi biurka. Lampka Flexlight jest mocowana punktowa na imadełko, jest lampką ledową, z regulowanym natężeniem światła, przyciskiem ze zmiennym kolorem i ładowarką usb dostosowaną do ładowania np nowego iPhona.
 
 

Który fotel wybrać - Maximo czy Scooter?

Oczywiście oba wybory będą pod pewnymi względami bardzo dobre. #ergonomia. Ergonomicznie oba fotele są podobne do siebie. Oba są stabilne, mają regulację wysokości oparcia, wysokości i głębokości siedziska oraz co bardzo ważne nie posiadają podłokietników. Maximo posiada dodatkowo blokadę ruchu obrotowego - po jej naciśnięciu zapadka uniemożliwia obracanie fotela na łożysku wokół własnej osi. Polecane szczególnie bardzo aktywnym użytkownikom, którzy mogli by traktować siedzisko jak karuzelę :-). Oba fotele mają kółka samohamowne, co również jest dobrym rozwiązanie dla dzieci - krzesło samo nie jeździ. 

#rozmiar. Tu sytuacja wygląda już inaczej. Scooter jest dużo większym fotelem od Maximo. Będzie zabierał więcej miejsca na podłodze, ale też jest masywniejszy. O ile na Maximo spokojnie wskoczy dziecko 6-letnie lub nawet młodsze, to Scootery polecamy młodzieży od 10-tego roku życia. Po prostu sześciolatek może nie mieć siły, aby operować takim fotelem. 

#wyposażenie. Jeśli chodzi o regulację, to jak już pisaliśmy, jest podobnie. Do obu foteli można zamiast kółek wstawić nóżki - ślizgacze. Jest to opcja i kosztuje dodatkowo. Scootera można używać z samą siatką na siedzisku i oparciu, ale jeśli chce się mieć bardziej miękko i kolorowo, to należy do niego dokupić poduszki. Maximo tego nie wymaga. Oba fotele tapicerki/poduszki mają łatwo zdejmowalne np do prania. 

 

 

 

2

 

 

Pięcioletnia gwarancja jakości obejmująca elementy biurek i pięcioletnia gwarancja na fotele i oświetlenie. Jeżeli w okresie gwarancji pojawią się jakiekolwiek problemy związane z wykonaniem czy fachowością naszych produktów, moll wyśle Państwu bezpłatnie części zamienne w zamian za części uszkodzone.

 

Pięcioletnia gwarancja dostępności. Wszystkie dodatki i pojemniki do przechowywania pasujące do państwa biurek i biurek komputerowych w odpowiednich kolorach i wzorach będą dostępne w aktualnych cenach. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wprowadzania zmian do modeli i wzorów dodatków produktów i kontenerów.

  

GS Symbol. Testowane pod względem bezpieczeństwa.

 

 

Blue Angel. Nagroda ta jest przyznawana produktom które są przyjazne środowisku i bezpieczne dla zdrowia. Ten tytuł został nam przyznany ze względu na niskie poziomy emisji szkodliwych czynników z naszych mebli.

 

 

 

Aktion Gesunder Rücken. Produkty Moll są znane ze swojej przyjaznej-plecom innowacyjności i rozwojowi.

 

 

Made in Germany. Produkty moll są opracowane w Niemczech i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, oraz bezpieczeństwa.

 

 

Patenty. Niezliczone patenty stosowane w biurkach dokumentują. doświadczenie i rozwój firmy Moll.

 

 

 

Łatwy montaż. Produkty moll są inteligentnie zapakowane, szybkie i łatwe w montażu.

   
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                       
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl